Nově otevřeno

Seychely - jedinečná dovolená. Buďte mezi prvními hosty a vyzkoušejte nově otevřené hotely jako Four Seasons Resort Seychelles na privátním ostrově Desroches nebo Six Senses Zil Pasyon, který nabízí 30 vil se soukromým bazénem.

Nejoblíbenější

Ilustrační obrázek: Seychely

Seychely - luxusní dovolená. Romantické líbánky. Osvědčená klasika: Four Seasons Resort Seychelles, Constance Lemuria, Raffles Estates Praslin, Constance Ephelia, Banyan Tree Hotel,  Bird Island Resort, Desroches Island Resort, Fregate Island Private, Maia Luxury Resort & Spa

Privátní ostrovy

Seychely - luxusní soukromá dovolená: North Island, Denis Island Resort, Fregate Island Private, Desroches Island, Sainte Anne Island, Alphonse Island Resort, Bird Island Resort, North Island Seychelles. Mapa není třeba, zde se nemůžete ztratit.

Rybaření

Seychely - aktivní dovolená. Zarybařte si v nejatraktivnějších vodách světa: Alphonse Island Resort, New Astove, Cosmoledo Atolls - Aldabra group. Nově otevřený Cosmoledo Eco Camp se nachází 1 030 km od Mahé a svou odlehlostí a nerušeným klidem představuje ideální podmínky pro lov ryb.

Klára Valentová

Samotný název naší cestovní kanceláře Inspiration Travel vypovídá sám o sobě, o co se snažíme především - Inspirovat Vás a ukázat Vám, co všechno můžete během dovolené prožít.

Specializujeme se na luxusní cestování šité na míru a rádi Vám pomůžeme prožít dovolenou podle Vašich přání, představ i snů. Jsme připraveni naslouchat Vašim požadavkům i potřebám a připravit nabídku speciálně jen pro Vás.

Seychely - to je dovolená snů. Příjemné slunečné počasí po celý rok, nádherné pláže s jemným bílým pískem a průzračným mořem. Užijte si své líbánky, nebo svatební cestu právě na tomto krásném místě. Zajistíme Vám ubytování a letenky za výhodné ceny. Vy se nechte pouze hýčkat, čeká Vás zasloužený relax. Pokud chcete prožít aktivní dovolenou, jsme připraveni přichystat zážitek a zájezd na Seychely speciálně pro Vás. Spolupracujeme s prověřenými místními dodavateli a garantujeme tak poskytování kvalitních služeb na místě včetně 24hodinové asistence a osobitého přístupu.

Seychely jsme osobně navštívili, využijte proto našich znalostí a zkušeností z této destinace  a my se postaráme o Vaše nejnáročnější požadavky zahrnující:

  • klientský servis místní cestovní kanceláře
  • privátní lety i přelety helikoptérou
  • ubytování v luxusních hotelech a resortech, v privátních vilách nebo na privátních ostrovech
  • zážitky šité na míru – rybaření, potápění, vodní sporty, golf, skalní lezení, plachtění, romantické svatby a svatební cesty, líbánky
  • speciální rybářské pobyty
  • konkurenční ceny

Nechte se inspirovat. Náš tým je připraven postarat se, aby Vaše dovolená na Seychelách byla výjimečná!


Klára Valentová
Owner & Managing Director Inspiration Travel

Zájezd na míru

Klára Valentová
  +420 603 791 952
info@inspiration-travel.com Klára Valentová

Novinky

Speciální nabídky hotelů na Seychelách

Speciální nabídky hotelů na Seychelách

Vyrazte si s námi užít ráj na zemi v Indickém oceánu ještě dnes za bezkonkurenční ceny!

Napsali o nás

Napsali o nás

Rafty na Nilu i cestování s Křováky. Dovolená na míru je návyková. Chcete se dozvědět více o tom, co vše děláme?

 

Ostrov Alphonse

Ostrov Alphonse

Ostrov Alphonse se znovu vrací na přední pozice luxusních resortů. Návštěvníkům bude moci nabídnout unikátní zážitky jako nikde jinde na ostrovech.